Může to být ještě http://zeny.iprima.cz/moda-krasa/tradicni-svatebni-obleceni-napric-celym-svetem horší. Pokud jich máte nedostatek, a k tomu nejsou vaše příjmy nijak vysoké, nehrozí jen to, že dlouho nebudete mít peníze pouze na základní potřeby, ale také to, že vám nikdo nedá půjčku, pokud ji budete potřebovat.
Jde o časté potíže s bonitou. Ty má v současnosti obrovské procento žadatelů o půjčku. Dokonce na ně nezřídka narážejí i lidé s průměrným příjmem. Zkrátka přijdete do banky, abyste požádali o úvěr, a ten nedostanete z poměrně překvapivých důvodů – zkrátka se dozvíte, že vyděláváte málo, a máte vysoké výdaje.
Nějak se vám to nezdá? Problém může spočívat nejen v reálné situaci, ale také v tom, jak banky vaši bonitu počítají. Zatímco přijaté platby poníží a uznají jen jejich procentuální část, naopak výdaje navýší. Takže i když máte po pouhém rozdílu pravidelného zisku a ztrát pocit, že vám v měsíčním rozpočtu zbývá dost na to, abyste utáhli ještě další výdaje navíc, banka si to nemyslí.
Za celým problémem stojí nařízení České národní banky, která celkově zpřísnila pravidla poskytovaných hypoték. A to tak, že v současnosti na ně dosáhne jen málokdo. A když na ně nedosáhnou lidé s průměrným výdělkem, tak co teprve ti s tím, který je pod průměrem?
Naštěstí zde existuje chytré řešení – nebankovní společnosti, které k posuzování toho, co si můžete dovolit, přistupují střízlivě a vaši finanční situaci zbytečně nepodhodnocují. Takže dobrá zpráva pro vás – pokud vám to v bance nevyšlo, a vy jste přesvědčeni o tom, že vaše situace není tak zoufalá, požádejte o nebankovní hypotéku bez dokládání příjmů hypotéku bez dokládání příjmů http://www.fahd.cz/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu lepší.
Ovšem pozor, ani zde vám půjčku nikdo nedá automaticky. Každý poskytovatel úvěrů má povinnost si ověřit, jak si na tom z finančního hlediska stojíte. Takže když vyjde najevo, že je vaše situace opravdu špatná, nezbývá, než se smířit s tím, že na úvěr zkrátka nemáte nárok, protože je pro vás za stávajících podmínek příliš rizikový.